Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Predvianočný večierok STA 2014

Dňa 13. decembra 2014 sa v Nitre konal predvianočný večierok, organizovaný Slovenskou Taekwon-Do Alianciou. Večierok zameraný pre členov aliancie, rodičov, priateľov a známych, ktorí sa počas celého roka pohybovali v kruhoch STA a pomáhali pri fungovaní organizácie a samozrejme pri organizovaní našich podujatí. Účasť bola bohatá, nálada skvelá – predvianočná.

Večierok sa konal v Nitre, v Transhoteli, ako sa už stalo zvykom. O zábavu a hudbu sa staral profi DJ a okrem iného si hostia užili výborné jedlo a napríklad aj čokoládovú fontánu. Na večierku sa taktiež udeľovali ocenenia pre najúspešnejších súťažiacich STA. Zo žiačok zvíťazila Vivien Ballayová, žiacku kategóriu ovládol Peter Štrpka. Medzi juniorkami zvíťazila Bianka Oravec a najúspešnejší junior sa stal Richard Giák. Seniorské ocenenia skončili v rukách Dominiky Oravec a Matej Vlčeja. Pre celkovo najúspešnejšieho súťažiaceho si STA pripravila zvlášť ocenenie, ktoré tento rok putovalo k Matejovi Vlčejovi.

Poďakovania za podporu a prácu v STA dostali vedúci klubov a po ukončení oficiálnych záležitostí už nasledovala len bujará zábava až do neskorých hodín. Všetkým samozrejme ďakujeme za účasť a príjemnú spoločnosť a prajeme krásne sviatky a veľa úspechov v Novom roku.

Podobné články

Najnovšie články

Partneri