Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Vianočný večierok STA 2016

Dňa 10. decembra 2016 sa v Nitre konal tradičný vianočný večierok, organizovaný Slovenskou Taekwon-Do Alianciou. Večierok sa konal pre všetkých členov aliancie, rodičov, priateľov a známych, ktorí sa počas celého roka angažovali pri rozvoji STA.

Účasť na večierku bola vysoká, plná stálych ale aj nových tvárí. Večierok sa konal ako každý rok v ABC Transhoteli v meste Nitra. O zábavu a hudbu sa starala hudobná skupina EUROBAND, ktorá rozprúdila zábavu skvelými pesničkami. Všetci prítomní si mohli vychutnať výborné jedlo, skvelú hudbu a v neposlednom rade exhibíciu STA reprezentantov, ktorá bola inpozantná a miestami dych vyrážajúca.

Hlavní funkcionári dostali poďakovania s oceneniami za svoju svedomitú prácu v STA, ktorej výsledkom je rozvoj a rozširovanie členskej základne STA. Nesmieme zabudnúť na našich najúspešnejších športovcov, ktorí svojou obetavosťou a tvrdým tréningom získali na súťažiach počas roku 2016 cenné medaily. Aj oni boli ocenení pamätnou cenou STA za ich reprezentáciu na národných a medzinárodných podujatiach. Po ukončení oficiálnych záležitostí nasledovala skvelá zábava až do neskorých ranných hodín. Všetkým samozrejme ďakujeme za účasť a príjemnú spoločnosť.

 

Podobné články

Najnovšie články

Partneri