Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Medzinárodná súťať Třeboň OPEN 2014

V dňoch 6. a 7. decembra 2014 sa konala v Českej Třeboni medzinárodná súťaž – Třebon OPEN 2014. Organizátori súťaže: Won-Hyo Třeboň, Tong-Il České Budejovice, Sonkal Praha. Do Třebone vyrazil Slovenský výber deň dopredu na potrebnú registráciu, ktorá prebiehala počas celej soboty v športovej hale. Po registrácií nasledovala porada rozhodcov a coachov, a samozrejme kontrola nahlásených zápasníkov. V nedeľu sa začínalo od 8:00 poradou rozhodcov a rozdelením ringov.

Oficiálne zahájenie súťaže a slávnostný nástup začali o 8:30. Súťaž prebiehala podľa aktuálnych pravidiel Taekwon-Do ITF. Podľa rozvrhu sa začalo najnižšími kategóriami zostáv a pokračovalo sa až k najvyšším kategóriám sparing Wi-rok a T-ki. Naši zápasníci opäť potvrdili vzrastajúcu formu a počas celého podujatia predvádzali skvelé vyrovnané výkony, za ktoré si odniesli i nejaké to ocenenie do zbierky. Na väčšine medzinárodných súťaží sa je na čo pozerať a Třeboň OPEN nebola výnimkou.

Trochu netradičné umiestnenie pretekov na nedeľu síce zobralo súťažiacim takmer celý voľný víkend, avšak oplatilo sa a po absolvovaní tohto podujatia, posledného súťažného v tomto kalendárnom roku sa aj Slovenský výber dal na cestu domov. Všetkým zúčastneným gratulujeme k umiestneniam a ďakujeme za reprezentáciu na našimi hranicami.

 

Podobné články

Najnovšie články

Partneri