Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Regionálne semináre január-február 2015

V mesiaci január-február organizovala Slovenská Taekwon-Do Aliancia tri regionálne semináre. Prvý seminár sa konal na západnom Slovensku v Nitre. Druhý seminár sa konal na východnom Slovensku v Moldave nad Bodvou a tretí sa konal v Seredi.

Prvé dva semináre boli zamerané na technické zostavy, podrobne sa prešli a vysvetlili jednotlivé techniky a ich použitie. Taktiež sa vysvetlila časť z teórie postojov, čo je veľmi dôležité pre študentov aby správne cvičili technické zostavy. Ďalej sa zopakoval životopis nášho zakladateľa generála Choi Hong Hi.

V Moldave nad Bodvou sa na konci seminára konali technické skúšky, samozrejme všetkým ktorí zložili úspešne skúšky gratulujeme. Tretí seminár v Seredi bol zameraný na „TAE“ teda prácu nohami, správne prevádzanie kopov, technika a presnosť. Na tomto seminári sa podrobnejšie vysvetľovali veci, ktoré dopomáhajú lepšej technike kopov.

Na záver by sme chceli poďakovať pani Toporčákovej za pekné zorganizovanie semináru a občerstvenie v Moldave nad Bodvou.

Fotogaléria

Podobné články

Najnovšie články

Partneri