Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Medzinárodná súťaž Lehel Vezér v Jaszbereny

Dňa 4.10. 2014 sa v Maďarsku konal ďalší ročník medzinárodného turnaja Taekwon-Do ITF. Do Jaszbereny pricestovalo cca 250 súťažiacich. Zúčastnili sa reprezentanti Maďarska, Česka, Rumunska, Srbska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Chorvátska a samozrejme reprezentanti Slovenska. Súťažilo sa v disciplínach tul a matsogi.

Súťaž prebehla bez akýchkoľvek problémov a organizačne bola veľmi dobre zvládnutá i keď sa vyskytol drobný časový sklz, ktorý do budúcnosti organizátori isto odstránia. Slovenskí reprezentanti bodovali vo svojich kategóriách od úplného začiatku. V žiackej kategórii vyhrala Vivien Ballayová prvé miesto v technických zostavách ale aj v matsogi a v konečnom bodovaní sa stala najúspešnejšou žiačkou na turnaji. V technických zostavách taktiež bodovali Matúš Genský, Marína Medveďová a Klára Ištoková, ktorí svoje kategórie vyhrali.

V sparingoch sa darilo hlavne Patrikovi Juhászovi, Petrovi Štrpkovi, Alici Ištokovej a Matejovi Vlčejovi, ktorí taktiež nenašli premožiteľa. V celkovom hodnotení klubov sa umiestnil Slovenský výber na skvelom druhom mieste. Prvé miesto obsadili domáci súťažiaci z Maďarska a tretie miesto putovalo do Srbska. Úspech nás teší o to viac, nakoľko sa v Maďarsku predstavilo veľké množstvo kvalitných súťažiacich a skúsených trénerov. Všetkým našim reprezentantom gratulujeme k úspechom a prajeme veľa ďalších podobne úspešných súťaží.

Výsledková listina
Bianka Oravec – 3. miesto tul + 2. miesto matsogi
Vivien Ballayová – 1. miesto tul + 1. miesto matsogi – najúspešnejšia žiačka turnaja
Dominik Sawicki – 2. miesto tul
Teodóra Szocs – 3. miesto tul
Dominika Oravec – 2. miesto tul
Matej Vlčej – 2. miesto tul + 3. miesto matsogi + 1.miesto matsogi
Lenka Révaiová – 2. miesto tul + 3. miesto matsogi
Matúš Genský – 1. miesto tul
Juraj Ďuračka – 2. miesto tul
Marína Medveďová -1. miesto tul
Silvia Banárová – 2. miesto tul
Klára Ištoková – 1. miesto tul
Alica Ištoková – 3. miesto tul + 1. miesto matsogi
Richard Kopál – 3. miesto matsogi
Patrik Juhász  –  1. miesto matsogi

Podobné články

Najnovšie články

Partneri