Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Moravia OPEN 2014 s medzinárodnou účasťou

Dňa 25.10. 2014 sme vycestovali na ďalšiu krížovú výpravu, tentokrát do susedných Čiech, kde sa v meste Frýdek-Místek konala medzinárodná súťaž Moravia OPEN 2014.

Slovenská výprava v hojnom zložení zožala na tejto medzinárodnej súťaži s účasťou viac ako 250 súťažiacich veľké množstvo ocenení a v konečnom dôsledku zasiahla aj do hodnotenia o najúspešnejšie kluby podujatia. Súťaže sa konkrétne zúčastnili výpravy z Poľska, Slovenska, Slovinska, Maďarska a domácej Českej republiky. Súťažilo sa v disciplínach tul a matsogi.

Súťaž otvorila kategória tul v podaní žiakov a postupne sa pokračovalo až k seniorom. po zostavách prišiel čas na divácky atraktívnejší sparing – a bolo sa veru na čo pozerať.

Naši súťažiaci opäť nesklamali a podávali skvelé výkony, čo nám v konečnom hodnotení prinieslo skvelé druhé miesto v kategórií najúspešnejších klubov podujatia. Druhé miesto sme si teda po poslednej súťaži zopakovali, avšak veríme, že najbližšie sa posunieme ešte o kúsok vyššie…:) Všetkým našim súťažiacim chceme poďakovať za ich výkony a vysloviť nádej, že na sebe budú aj do budúcnosti pracovať minimálne tak, ako doteraz. Najbližšie sa vidíme na majstrovstvách Slovenskej republiky v Nitre.

Výsledková listina:
Dominik Sawicki – 1.miesto – tul
Peter Štrpka – 2.miesto – tul + 1.miesto – matsogi
Teodora Szocs – 2.miesto – tul
Vivien Ballayová – 1.miesto – tul + 3.miesto – matsogi
Marína Medveďová – 1.miesto – tul
Silvia Banárová – 2.miesto – tul
Lubomír Liko – 2.miesto – tul
Lenka Révaiová – 2.miesto tul
Vanessa Schwarzová – 2.miesto tul
Juraj Ďuračka – 3.miesto – tul + 3.miesto – matsogi
Jozef Dubovský – 2.miesto tul + 2.miesto – matsogi
Matúš Genský – 1.miesto – tul
Mária Plevjaková- 3.miesto – tul
Matej Vlčej – 2.miesto – matsogi -85kg + 1.miesto – matsogi – 78kg
Štefan Nemček – 1.miesto – matsogi -85kg

Podobné články

Najnovšie články

Partneri