Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Sila Jednoty 2015

Dňa 23.5.2015 sa konal 8.ročník Memoriálu Petra Toporčáka v Moldave nad Bodvou. Súťaže sa zúčastnilo 80 súťažiacich z Nitry, Trnavy, Kolíňan, Nových Zámkov, Moldavy nad Bodvou, Turne nad Bodvou, Košíc a Prešova. Súťažilo sa v disciplínach Tul, Team Tul, Matsogi, Team Matsogi a Wirok. Po slávnostnom ceremoniáli sa začalo súťažiť v disciplíne Tul.

Ako prvý sa v disciplíne Tul predviedli žiaci a žiačky, ktorých vystriedali juniory a juniorky a na koniec seniory a seniorky. Po obedňajšej prestávke bola ďaľšou súťažnou disicplínou Team Tul, kde sa prihlásilo prekvapujúco veľké množstvo teamov. Po Team Tuloch nasledovala disciplína Matsogi a Team Matsogi.

Poslednou disciplínou súťaže bola disciplína Wirok, ktorej sa môžu zúčastniť iba súťažiaci starší ako 15 rokov. Na záver by sme chceli poďakovať celému organizačnému teamu za skvele odvedenú prácu a hladký priebeh súťaže. Taktiež by sme sa chceli poďakovať a zagratulovať všetkým súťažiacim za skvelé predvedené výkony.

Dúfame, že sa aspoň v takomto, alebo väčšom počte stretneme opäť o rok na Sile Jednoty, kde zdávame hold Petrovi Toporčákovi.
SB

Podobné články

Najnovšie články

Partneri