Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Czech OPEN 2014

Jednou z tých najlepších súťaží, kam sa v strednej Európe môže bežný taekwondista dostať je určite Czech open. Organizátori si dávajú vždy záležať na kvalite podujatia po každej stránke. Rok 2014 nebol výnimkou, súťaž  bola skvele zvládnutá. Do športovej haly v Nymburgu sa dostavilo 267 súťažiacich z 28 klubov. Na tatami sa postupne predviedli súťažiaci z piatich štátov, svoje zastúpenie mala domáca Česká republika, Slovinsko, trochu exotické Grónsko a Rusko a samozrejme Slovensko.

Nakoľko sa termín majstrovstiev Európy nezadržateľne blíži, na podujatí sa objavili súťažiaci v mimoriadnej forme. Treba uznať, že pri výkonoch niektorých zahraničných súťažiacich sme sa nestačili čudovať, no náš výber sa zvučných mien nezľakol. Z Nymburku sme si totiž domov priniesli množstvo ocenení, ktoré majú popri takej konkurencii ešte väčšiu hodnotu.

Na záver by som chcel našim zápasníkom poďakovať za skvelé reprezentovanie Slovenska a pogratulovať ku krásnym oceneniam. Reprezentantom by som rád poprial pevné nervy, skvelé výkony a hlavne čo najmenej zranení na nadchádzajúcich majstrovstvách Európy. 😉

Výsledková listina našich zápasníkov:
seniori/seniorky
Matej Vlčej, II. Dan: Matsogi – zlato, Prerážanie – striebro
Vladimír Slávik, II. Dan: Matsogi – striebro
Dominika Oravec, I. Dan: Matsogi – bronz
juniori/juniorky
Bianka Oravec, I. Dan: Matsogi – bronz
Richard  Giák, I . Dan: Matsogi – bronz
Sandra Simková, 1.Kup: Matsogi – bronz
Zoltán Fecske, 4.Kup: Matsogi – bronz
Matúš Génsky, 8. Kup: Tul – bronz

Podobné články

Najnovšie články

Partneri