Vyhľadať

Slovenská Taekwon-Do Aliancia

Sonkal OPEN 2014

V sobotu 17.5.2014 sa na pražských Petřinách uskutočnil ďalší ročník súťaže v Taekwon-Do I.T.F, SONKAL OPEN 2014. Na súťaži sa zúčastnilo viac ako 200 súťažiacich z Českej republiky, Lotyšska a Slovenska. Usporiadateľom bola ako každý rok škola Sonkal Praha. Súťaž sa konala v športovej hale pri ZŠ Petřiny juh so začiatkom o 9:30 hodine.

Po porade koučov a rozhodcov sa slávnostne zahájila súťaž a začalo sa disciplínou Tul. Po pár hodinách súťaženia v tuloch a vystriedania všetkých vekových kategórií sa spravila krátka obedná prestávka. Po prestávke sa začalo súťažiť v disciplíne Matsogi (resp. súboj) a súťažiaci opäť predviedli že chcú ukázať len to najlepšie.

Niektoré výkony zahraničných súťažiacich boli veľmi kvalitné ale naši reprezentanti boli odhodlaní a dokázali potrápiť aj skúsenejších súperov.

Na záver by som chcel poďakovať našim reprezentantom za skvelé výkony, reprezentovanie Slovenska a pogratululovať im k získaním oceneniam. Ďalej chcem poďakovať našim skvelým koučom, ktorý dokázali naplno pomocť, motivovať a nabudiť našich súťažiacich k tak dobrým výkonom. Poďakovanie tiež patrí ostatným nesúťažiacim členom nášho tímu, nášmu skvelému fotografovi a rodičom, ktorý nám držali palce a verili že reprezentovanie Slovenska naplno zvládneme. (Dominik)

Výsledková listina našich zápasníkov:
seniori/seniorky
Dominik Sawicki, II. Dan: Tul – 3. miesto
Vladimír Slávik, II. Dan: Matsogi (-78 kg) – 3. Miesto
                                     Matsogi (+78 kg) – 3. miesto
Dominika Oravec, I. Dan: Tul – 2. Miesto
         Matsogi (-57kg) – 1. Miesto
         Matsogi (-64 kg) – 2. miesto
Silvia Banárová, 6. kup: Tul – 3. miesto
juniori/juniorky
Richard  Giák, I . Dan: –
Sandra Simková, 1. kup:  Matsogi (-52kg)  – 1. miesto
Matsogi (-57kg) – 2. miesto
žiaci/žiačky
Vivien Ballayová, 5. kup: Tul – 1. Miesto

Podobné články

Najnovšie články

Partneri